BYT  BERKE YAPI TESİSAT  BYT
İSTANBULDA TÜM SEMTLERE ÖZEL              7/24 su tesisatçısı
SERVİS HİZMETİ

                 CEP TEL:0 533 202 90 55
                 CEP TEL:0 537 497 87 35

Site Haritası
Kalorifer Tesisatçısı
.Bostancı Kalorifer Tesisatçısı

.Kadıköy Kalorifer Tesisatçısı
.Maltepe Kalorifer Tesisatçısı
.Atalar Kalorifer Tesisatçısı
.Cevizli Kalorifer Tesisatçısı
.Dragos Kalorifer Tesisatı Servisi
.Küçükyalı Kalorifer Tesisatçısı
.Suadiye Kalorifer Tesisatçısı
.Kartal Kalorifer Tesisatı Tamiri
.Zümrütevler  Kalorifer Tesisatçısı
.Tuzla Kalorifer Tesisatçısı
.Caddebostan Kalorifer Tesisatçısı
.Ümraniye  Kalorifer Tesisatçısı
.Kızıltoprak Kalorifer Tesisatçısı
.Pendik Kalorifer Tesisatçısı
.Üsküdar Kalorifer Tesisatçısı
.Altıntepe Kalorifer Tesisatçısı
.Acıbadem Kalorifer Tesisatçısı
.Ataşehir Kalorifer Tesisatçısı.
.
Kaynarca Kalorifer Tesisatçısı
.Başıbüyük Kalorifer Tesisatçısı
.Beylerbeyi Kalorifer Tesisatçısı
.Beykoz Kalorifer Tesisatçısı
.Bulgurlu Karifer  Tesisatçısı
.Dudullu Kalorifer Tesisatçısı
.Çamlıca Kalorifer Tesisatçısı
.Esenkent Kalorifer Tesisatçısı
.Ferhatpaşa Kalorifer Tesisatçısı
.Fikirtepe Kalorifer Tesisatçısı
.Gülsuyu Kalorifer Tesisatçısı
.Hasanpaşa Kalorifer Tesisatçısı
.İçerenköy Kalorifer Tesisatçısı
.Kavacık Kalorifer Tesisatçısı
.Kızıltoprak Kalorifer Tesisatçısı
.Kurfalı Kalorifer Tesisatçısı
.Kurtköy Kalorifer Tesisatçısı
.Kuyubaşı Kalorifer Tesisatçısı
.Libadiye Kalorifer Tesisatçısı
.Merdivenköy Kalorifer Tesisatçısı
.Rahmanlar Kalorifer Tesisatçısı
.Sancaktepe Kalorifer Tesisatçısı
.Sapanbağları Kalorifer Tesisatçısı
.Selamiçeşme Kalorifer Tesisatçısı
.Söğütlüçeşme Kalorifer Tesisatçısı
.Sultanbeyli Kalorifer Tesisatçısı
.Şaşkınbakkal Kalorifer Tesisatçısı
.Şenesenevler Kalorifer Tesisatçısı
.Taşdelen Kalorifer Tesisatçısı
.Topselvi Kalorifer Tesisatçısı
.Uğurmumcu Kalorifer Tesisatçısı
.Zümrütevler Kalorifer Tesisatçısı
.Kayışdağı kalorifer Tesisatçısı
.Fenerbahçe Kalorifer Tesisatçısı
.Feneryolu Kalorifer Tesisatçısı
.Yakacık Kalorifer Tesisatçısı
.Erenköy Kalorifer Tesisatçısı
.Kalamış Kalorifer Tesisatçısı
.Selimiye Kalorifer Tesisatçısı
.Acarkent Kalorifer Tesisatçısı
.Bağlarbaşı Kalorifer Tesisatçısı
.Bağlarbaşı Kalorifer Tesisatçısı
.Çengelköy Kalorifer Tesisatçısı
.Paşabahçe Kalorifer Tesisatçısı
.Çiftehavuzlar Kalorifer Tesisatçısı
.İdealtepe Kalorifer Tesisatçısı
.İdealtepe Kalorifer Tesisatçısı
.Soğanlık Kalorifer Tesisatçısı
.Göztepe Kalorifer TesisatçısıBaşıbüyük Kalorifer Tesisatçısı                  BAŞIBÜYÜK KALORİFER TESİSATÇISI


Kalorifer tesisatçısı
 sıkıntılarınıza bu konuyla alakalı tesisat firmaları kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümler sağlamaktadır. Demir veya pprc tesisat boruları ile tesisat döşemeniz gerçekleştirildiği için bu tür ürünlerden de uzun seneler bir sorun ile karşılaşmadan faydalanmanız mümkün olmaktadır. Eski yapım olan binalarda ve uzun zaman içerisinde sürekli kullanım halinde olan tesisat deforme olmakta ve çok uzun zaman yararlanılan su tesisatlarda sorun ile karşılaşan bireylere bu tür tesisat firmaları kalıcı çözümler sağlamakta ve üretmektedir su tesisatçısı denildiğinde akla uzman ve profesyonel firmalar gelmektedir. Bu tür tesisatçılar su kaçakları su tesisat sorunlarını çözümlemekle bilinmektedir Su kaçakları bir hayli can sıkıcı durumlardan biridir.
Bu yıllarda birçok daire ve yapılarda su tesisatı öncelik ile gelen ve kurulan hususlar arasında bulunmaktadırlar. Bu tür konularda ise su tesisatları duvar içlerine döşenen ya da bazı evlerde parke döşeme ve fayansların altından geçen su tesisat boruları ile de yapılabilmektedir.su tesisatçısı bu yöntemler ile birlikte ise bu tür su tesisatlarında ya da borularda herhangi bir damlama veya sızıntı görüldüğünde ise büyük sorunlara yol açabilmektedir. Böyle konulara örnek olarak ise su sızıntısı yaşandığı esnada su kaçağının başladığı yeri daha aralıklı ve uzak yerlerinde bazı sıvı görüntüleri küf nem su damlacıkları veya alt katlardaki komşularınızın duvarlarında veya bitişik dairelerin duvarlarına kadar uzanan sıvılar ve rutubet gibi sıkıntılara rastlamaktayız.
Bahsedilen konularda ise günümüzde gelişen teknolojik cihazlarla beraber bazı firmaların ellerinde bulunan elektronik cihazlar ile bu tür sızıntının başladığı noktayı tespit ederek kısa sürede müdahale edebiliyor ve sızıntının ana merkezini de çözebiliyorlar. Bu esnada herhangi bir kırma dökme parçalama işlemine başvurulmadan da sorunlar çözümlenebilmektedir. Birçok tesisatçı firmalarının tercih ettiği ve en kısa yolla gerçekleştirilen işlemler arasında da yer almaktadır. Sizlerde bu tür bir sorun ile karşı karşıya iseniz su tesisatçısı olarak bilinen ve bahsedilen tesisat firmalarına başvurarak bu tür konularda kısa yoldan çözüm yolu bulabilir sıkıntılarınıza son verebilirsiniz.


Su kaçağı tespiti
 : Su kaçağı tespiti yapmadan önceki belirtiler ilk başlarda kendini küçük damlamalar olarak gösterirken daha sonraları büyüyerek daha çok damlamalar sebep olmaktadır. Bu da kaçağın oluştuğu her yerde bütün mobilyalarımızın ve eşyalarımızın mahvolmasına ve kabarmasına neden olabilmektedir. Ama günümüzde bu işlemi yapan ve nokta nokta su kaçağını bulan tesisatçılar bulunmaktadır. Özel olarak getirdikleri cihazlar yardımıyla bu işlemi yapan tesisatçılar cihazlar sayesinde tesisat sorularınıza yüksek basınç yaptırarak sessiz bir ortamda bütün hareketleri dinleyerek nokta nokta kaçaklarını buluyoruz.
Bulduktan sonra da o bölgeye ulaşabilmek için sadece bir kaç fayansı kırarak boruya ulaşıyoruz en kısa sürede tamir ediyoruz. 
Yetişkin uzman kişiler olarak bünyemizde eğitim alan personelimiz bu sorunları hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor ve modern cihazlar ile su tesisatların sorunlarını bulma sürecinde bölümünde eğitim almış personel sayesinde minimum zamanda su kaçağını kısa zamanda yapabilirler. Firmamız tüm yaşam merkezleriniz, fabrika, toplu konut ve binalarda su tesisatı bakım ve onarım bünyesinde hizmet veren ekip ve ekipmanlarımız ile binlerce liralık gereksiz tadilat masrafına gerek kalmadan sizlerde bu sorunlarda kurtulabilirsiniz. Su tesisatı bakım ve onarımında, beton, tuğla duvar, fayans veya altında her nerede olursa olsun kırma metoduna gerek kalmadan yapabilmekteyiz.
Sizlerde bu sorunları yaşamak istemiyorsanız firmamızın su kaçağı tespiti uzmanlarından bilgi alabilirsiniz. Personelimiz tadilata gerek kalmayacak şekilde kırmadan  bakım onarımı yapsın. Firmamızın verdiği hizmetler, su arıza tespiti ile su yalıtım problemleri ile sınırlı değildir. Kameralı cihazlar sayesinde su arıza tespiti bulma konusunda hizmetlerimiz mevcuttur. su kaçağı tespiti bulmada kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde su kaçak tespiti yapıp yanılma payı minimumdur. Firmamız su arıza tespiti bakım ve onarımında sizlere kesin ve kalıcı çözümler üreterek, evinizde veya işyerinizde bakım ve onarımda sorununuzu, en kısa zamanda ve bütçenizi sarsmadan giderebilir daha detaylı bilgi almak için uzman personelimizde sizlerde detaylı bilgi alabilirsiniz

Başıbüyük Su Tesisatı servisi olarak İstanbul Avrupa - Anadolu Bölgelerine servisimiz bulunmaktadır. Radyatörlü borularınızın temizliği ve bakımını petek temizleme makinasıyla yapılmaktadır. Kimyasal ilaç yardımıyla peteklerinizin içinde biriken pislik, pas, tortu gibi etkenlerin temizlenmesini sağlamaktadır. Peteklerinizin bakımını ve temizliğini yapmadığınız takdirde; petek içinde oluşan pislik, pas, tortu, hışırtı, kireç gibi etkenle zamanla çoğalır ve petek kanallarını ve borularınızı tıkar. Buda kışın soğuk günlerinizde kombi ayarınızı en yüksek seviyede tutsanız bile radyatör petekleriniz düzgün ısınmaz sadece paranız boşa gitmesinden başka birşey değildir. Paranızın boşa gitmesini istemiyor ve peteklerinizin düzgün ısıtmasını istiyorsanız Başıbüyük Su Tesisatı servisi ni arayarak temizliğini ve bakımını yaptırabilirsiniz
                                                         0 533 202 90 55
 

Yorumlar - Yorum Yaz